Wszystkie bestsellery

Wytrenuj swój mózg Poradnik z ćwiczeniami

2004-1
  • Autor: Gillihan Seth.J.
  • Wydanie: 1
  • Rok wyd: 2020
  • Ilość stron: 240
  • Format: 17,0 x 24,0 cm
  • Oprawa: miękka
  • ISBN: 978-83-233-4813-9

47,85 zł
Brutto
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Siedmiotygodniowy program dla osób z zaburzeniami lękowymi i depresją oparty na terapii poznawczo-behawioralnej

Wytrenuj swój mózg oraz uwolnij się od lęku i depresji, by w pełni cieszyć się życiem. Lęk i depresja - niezależnie od stopnia natężenia i częstotliwości występowania - odbierają siły i radość życia. Dr Seth Gillihan, psycholog z wieloletnim doświadczeniem, prezentuje sied-miotygodniowy autorski program terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) pozwalający łagodzić cierpienia pacjenta i zapobiegać nawrotom. Badania wskazują, że CBT jest jedną z najskuteczniejszych form psychoterapii przynoszącej odczuwalną ulgę osobom z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi.
Proponowany przez autora program leczenia to szczegółowy, określony w czasie oraz praktyczny plan działania. Uczestnicząc w kolejnych etapach terapii, pacjent ma szansę zmienić negatywne schematy myślenia i sposoby działania oraz utrwalić je dzięki regularnym ćwiczeniom. Wskazanie konkretnych celów na poszczególne etapy leczenia pomaga na bieżąco dostrzegać rezultaty, weryfikować wybrane narzędzia, zwiększać motywację do realizacji kolejnych faz terapii, a w końcu powrócić do życia wolnego od depresji i lęków. „Praktyczna pozycja napisana jasnym językiem, która krok po kroku pokazuje, jak radzić sobie z obniżonym nastrojem i nadmiernym lękiem w duchu terapii poznawczo-behawioralnej. Polecam!"
Karolina Ziętek, Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Terapii Schematów „Mind Works"
Podręcznik ten pomaga: • Zrozumieć, czym jest terapia poznawczo-behawioralna. • Opanować podstawowe umiejętności poznawczo--behawioralne niezbędne do walki z chorobą. • Utrwalić nabyte umiejętności dzięki ćwiczeniom. • Stworzyć dostosowany do potrzeb zestaw narzędzi CBT. Dr Seth J. Gillihan jest psychologiem, pracuje na Wydziale Psychiatrii Uniwersytetu Pensylwanii oraz prowadzi gabinet psychoterapeutyczny w Haverford. Specjalizuje się w terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii opartej na uważności, stosowanych w przypadkach zaburzeń lękowych, depresji oraz pokrewnych. Prowadzi wykłady z dziedziny CBT i neuronauki w Stanach Zjednoczonych oraz w innych krajach.

Szczegóły produktu
2004-1
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 19531-1

Wydawnictwo: Uniwersytet Jagielloński

Autyzm na co dzień

Autor: Beytien Alyson Wydanie: 1 Rok wyd: 2018 Ilość stron: 304 Format: 15,5 x 23,5 cm Oprawa: miękka ISBN: 978-83-233-4388-2

Cena 44,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 5757-1

Wydawnictwo: Jedność

Ujarzmić lęk

Autor: Dryden Windy Wydanie: 1 Rok wyd: 2002 Ilość stron: 192 Format: 14,0 x 20,0 cm Oprawa: miękka ISBN: 8372242798

Cena 17,85 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku