• Banner

  • NFZ

Wszystkie bestsellery

Leki z roślinnej apteki

20873-1
Autor: Szaciłło Karolina i Maciej
Wydanie: 1
Rok wyd: 2019
Ilość stron: 288
Format: 19,0 x 25,5 cm
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8062-610-2
59,90 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis
Lekarstwa prosto od Matki Natury!
Z roku na rok zwiększa się sprzedaż i spożycie leków dostępnych bez recepty oraz suplementów diety. Stosuje je aż 89 procent dorosłych Polaków. Najczęściej są to środki przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz łagodzące objawy przeziębienia.
Tymczasem wiele z nich z powodzeniem można zastąpić naturalnymi specyfikami.
W książce Leki z roślinnej apteki Karolina i Maciej Szaciłło dzielą się sposobami na wzmocnienie odporności, a także zwalczanie przeziębienia i grypy. Dowiesz się, jak w naturalny sposób podnieść poziom energii, a jak poprawić trawienie. Znajdziesz tu też remedia na ból głowy, objawy stresu i wiele innych przypadłości.
To książka, która obowiązkowo powinna się znaleźć w każdym domu. Natura ma bowiem lekarstwa na większość dolegliwości. Sztuka polega na tym, żeby je odnaleźć.
Szczegóły produktu
20873-1
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 4770-1

Wydawnictwo: Rytm Oficyna Wydawnicza

Wróćmy do ziół leczniczych

Autor: Klimuszko Andrzej CzesławWydanie: 7Rok wyd: 2022Ilość stron: 178Format: 17,0 x 25,0 cmOprawa: twardaISBN: 978-83-7399-937-4

Cena 39,90 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku