• anty

Wszystkie bestsellery

Kochać Terapeutyczne ścieżki ku miłości

20990-1
  • Autor: Pickering Judith

  • Wydanie: 1

  • Rok wyd: 2023

  • Ilość stron: 464

  • Format: 13,5 x 20,5 cm

  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami

  • ISBN: 978-83-968793-1-8

69,00 zł
Brutto
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Szukanie prawdziwej miłości to podróż przekształcająca, jednak zakłóca ją cały szereg psychologicznych przeszkód. ”Kochać” poszerza tradycyjny obszar psychoanalitycznej terapii par i bada metody terapeutycznego przepracowywania przeszkód na drodze do prawdziwej miłości.

Stawanie się tym, kim jesteśmy, to podróż nieodłącznie związana z relacjami. To poprzez zanurzenie się w trudnych i budzących strach tyglach, przekształcających jednak doświadczenia naszych intymnych relacji, odkrywamy swą prawdziwą naturę, stajemy się bardziej realni. W swojej książce Judith Pickering porównuje koncepcję stawania się w „O” Biona z miłością. Szuka ścieżek odchodzących od zamieszania związanego z byciem w relacji, a prowadzących bardziej do odkrywania prawdziwych relacji i stara się znaleźć lepsze drogi do bycia w związkach z innymi. Czyni to, zachęcając pary do cieszenia się rzeczywistą obecnością, człowieczeństwem, innością i wyjątkowością każdej osoby. Jednocześnie podaje w wątpliwość kierowanie do partnera oczekiwań podporządkowania się naszym oczekiwaniom, projekcjom, pragnieniom i powziętym z góry założeniom.

Pickering korzysta z materiału klinicznego, współczesnej psychoanalizy, wątków kulturowych zaczerpniętych ze świata mitologii i literatury oraz z bogactwa technik terapeutycznych dopasowanych do jej nowatorskiego podejścia do terapii par. Dzięki temu ”Kochać” będzie interesującą lekturą dla osób szkolących się w psychoanalizie, psychologii oraz terapii par i tych już praktykujących, a także dla wszystkich, którzy chcą być autentyczniejsi w swoich relacjach.

Szczegóły produktu
20990-1
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 14810-1

Wydawnictwo: Uniwersytet Jagielloński

Przemoc wobec osób starszych

Autor: (red.) Tobiasz-Adamczyk Beata Wydanie: 1 Rok wyd: 2009 Ilość stron: 280 Format: 16,8 x 24,0 cm Oprawa: miękka ISBN: 978-83-233-2801-8

Cena 34,65 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku