• Banner

  • NFZ

Indeks: 18310-1

Wydawnictwo: Elsevier Urban & Partner

Zespoły padaczkowe (z 2DVD)

Autor: Werz M. A., Pita I. L., (red. pol.) Jędrzejczak J.Wydanie: 1Rok wyd: 2012Ilość stron: 212Format: 22,0 x 28,5 cmOprawa: twardaISBN: 978-83-7609-759-6

Cena 99,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie
Wszystkie bestsellery

Pielęgniarstwo psychiatryczne

21374-1
  • Autor: Górna Krystyna, Jaracz Krystyna, Kochański Artur

  • Wydanie: 2

  • Rok wyd: 2024

  • Ilość stron: 686

  • Format: 16,5 x 23,5 cm

  • Oprawa: miękka

  • ISBN: 978-83-01-23887-2

174,00 zł
156,60 zł
Brutto
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 174,00 zł
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Drugie wydanie podręcznika „Pielęgniarstwo psychiatryczne” – publikacji o ugruntowanej pozycji na rynku wydawniczym. Wszystkie rozdziały zostały uaktualnione i rozszerzone zgodnie z najnowszą wiedzą naukową i praktyką kliniczną w pielęgniarstwie psychiatrycznym i psychiatrii, a także standardami kształcenia na kierunku pielęgniarstwo.
Podręcznik zawiera trzy części: 1. Podstawy psychiatrii; 2. Ocena stanu psychicznego i komunikowanie się w psychiatrii; 3. Podstawy kliniczne zaburzeń psychicznych i opieka pielęgniarska.
Część pierwsza obejmuje rozdziały przybliżające historię psychiatrii, reformę opieki psychiatrycznej w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem środowiskowego modelu opieki, aspekty etyczne i prawne, metody psychospołeczne stosowane w psychiatrii oraz zagadnienia neuroanatomii i neurofizjologii klinicznej, zdrowia psychicznego i jego zaburzeń, a także podstawy genetyki w psychiatrii.
Część druga zawiera rozdziały dotyczące zasad przeprowadzania badania psychiatrycznego, wywiadu i komunikowania się oraz omawiające zachowania terapeutyczne, bariery w komunikowaniu się i zachowania nieterapeutyczne w relacji z pacjentem z zaburzeniami psychicznymi.
Część trzecia dotyczy podstaw klinicznych zaburzeń psychicznych i opieki pielęgniarskiej w poszczególnych zaburzeniach psychicznych z uwzględnieniem założeń teoretycznych pielęgniarstwa psychiatrycznego. Podręcznik adresowany jest głównie do studentów pielęgniarstwa. Będzie również ważnym źródłem wiedzy dla studentów innych kierunków medycznych, psychologii i pedagogiki oraz uczestników kursów podyplomowych i specjalizacyjnych dla pielęgniarek, a także pielęgniarek pracujących na oddziałach psychiatrycznych i w środowiskowej opiece.

Szczegóły produktu
PZWL
21374-1
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 11533-1

Wydawnictwo: Ad Vocem

Dobroć mieszka w sercu...

Autor: Paszko Hanna Wydanie: 1 Rok wyd: 2008 Ilość stron: 140 Format: 14,5 x 20,5 cm Oprawa: miękka ISBN: 978-83-87130-19-0

Cena 36,75 zł
Więcej
Przewidywany czas realizacji zamówienia do 21 dni roboczych.

Indeks: 12836-1

Wydawnictwo: PZWL

Opieka przedkoncepcyjna~

Autor: (red. nauk.) Stadnicka Grażyna Wydanie: 1 Rok wyd: 2009 Ilość stron: 196 Format: 16,5 x 23,5 cm Oprawa: miękka ISBN: 978-83-200-3647-3 Seria: Biblioteka Położnej

Cena 69,52 zł Cena podstawowa 79,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku