• Banner

  • NFZ

Wszystkie bestsellery
Ginekologia w praktyce lekarza rodzinnego
  • Ginekologia w praktyce lekarza rodzinnego

Ginekologia w praktyce lekarza rodzinnego

0938-3
  • Autor: (red.) Chazan Bogdan
  • Wydanie: 1
  • Rok wyd: 1997
  • Ilość stron: 224
  • Format: 12,5 x 19,5 cm
  • Oprawa: miękka
  • ISBN: 83-200-2138-3
  • Seria: Biblioteka Lekarza Rodzinnego
  • Książka antykwaryczna
    22,00 zł
    Brutto
    Ilość

     

    Zasady dostawy

     

    Zasady zwrotu

    Książki używane mogą nie zawierać dodatków online, płyt, obwolut, być wycofane z bibliotek, z pieczątkami i oznaczeniami. Reklamacje z tego powodu nie będą rozpatrywane.

    Opis
    Jest to pierwsza tego typu publikacja - dotyczy położnictwa, a adresowana jest przede wszystkim do lekarzy rodzinnych i lekarzy "pierwszego kontaktu". W sposób całościowy omówiono w niej zagadnienia dotyczące opieki nad kobietą w okresie ciąży, podczas porodu, a także po porodzie. Książka przedstawia nowoczesny styl opieki położniczej, uwzględniający przede wszystkim potrzeby ciężarnej, czy też rodzącej kobiety i jej rodziny.Szczególną uwagę zwrócono na problemy edukacji i promocji zdrowia, a także organizacji opieki medycznej.
    Szczegóły produktu
    PZWL
    0938-3
    16 innych produktów w tej samej kategorii:

    Indeks: 11315-1

    Wydawnictwo: MediPage

    Chirurgia przezpochwowa

    Autor: Cosson Michel, Querleu Denis, Dargent Daniel Wydanie: 1 Rok wyd: 2008 Ilość stron: 208 Format: 22,0 x 28,0 cm Oprawa: twarda ISBN: 978-83-89769-48-0

    Cena 145,00 zł
    Więcej
    W magazynie

    Śledź nas na Facebooku