• Banner

  • NFZ

Indeks: 21681-1

Wydawnictwo: Instytut Psychiatrii i Neurologii

Choroba afektywna dwubiegunowa

Autor: Marlena Sokół-Szawłowska Wydanie: 1 Rok wyd: 2024 Ilość stron: 128 Format: 15,0 x 22,0 cm Oprawa: miękka ze skrzydełkami ISBN: 978-83-61705-55-0

Cena 78,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Zestaw do inhalatora - uniwersalny (dla dzieci i dorosłych)

17824-2
30,00 zł
Brutto
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Producent: Balanssen
Model: Kit-B


Zestaw do nebulizacji Balanssen przeznaczony jest do większości inhalatorów pneumatyczno-tłokowych dostępnych w Polsce. Akcesoria wraz z inhalatorem służą do leczenia schorzeń układu oddechowego, podczas których konieczne jest stosowanie leku w formie aerozolu.

Zestaw Balanssen wyposażony jest w 3 różne nakładki podłączane u podstawy nebulizatora. W opakowaniu znajdują się dwie maski w różnych rozmiarach – dziecięca i dla osób dorosłych oraz ustnik. Maseczki wyposażone są w gumkę, dzięki czemu nie ma konieczności przytrzymywania ich ręką podczas nebulizacji.

Szczegóły produktu
17824-2
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku