• Banner

  • NFZ

Wszystkie bestsellery
Kompendium chirurgii laparoskopowej
  • Kompendium chirurgii laparoskopowej

Kompendium chirurgii laparoskopowej

0627-1
Autor: (red.) Tarnowski Wiesław
Wydanie: 1
Rok wyd: 2014
Ilość stron: 340
Format: 16,0 x 24,0 cm
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-62510-93-1
109,00 zł
Brutto
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Kompendium jest przeglądem wybranych zagadnień z dziedziny chirurgii laparoskopowej, zaprezentowanych przez najwybitniejszych chirurgów  laparoskopowych w Polsce. Jako pierwsi entuzjaści tej metody wprowadzili ją oni do Polski w czasach, kiedy jeszcze budziła gorące emocje. Dzisiaj są to eksperci w danych dziedzinach dysponujący ogromnym doświadczeniem, upoważniającym ich do zabrania głosu, i mający zaszczytne miejsce w tej jakże pociągającej dziedzinie chirurgii jaką jest laparoskopia.

Mamy nadzieję, że kompendium spotka się z zainteresowaniem nie tylko chirurgów, ale też pielęgniarek operacyjnych czy lekarzy innych specjalności. Książka skierowana  jest  również do studentów medycyny, którzy myślą o wyborze specjalizacji z chirurgii. Ukazuje różnorodność chirurgii i wymogów stawianych potencjalnym chirurgom oraz objaśnia, na czym polega praca współczesnego chirurga klinicysty.

 

Spis treści:

  1. Historia chirurgii minimalnie inwazyjnej (laparoskopii)
  2. Podstawy chirurgii laparoskopowej
  3. Chirurgia przełyku
  4. Chirurgia wpustu i żołądka
  5. Chirurgia bariatryczna
  6. Ostre choroby jamy brzusznej
  7. Zespół metaboliczny
  8. Laparoskopowe operacje przepuklin pachwinowych i brzusznych
  9. Chirurgia jelita grubego i odbytnicy
  10. TEM - transanal endoscopic microsurgery
  11. Chirurgia endokrynologiczna
  12. Wideotorakoskopia
  13. Laparoskopia w chirurgii dróg żółciowych
  14. Laparoskopia w urologii
  15. Laparoskopia w ginekologii
  16. Przepukliny okołostomijne
  17. Powikłania w laparoskopii
Szczegóły produktu
0627-1
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 18531-1

Wydawnictwo: Elsevier Urban & Partner

Bonney Chirurgia ginekologiczna

Autor: Lopes T., Spirtos N. M., Naik R., Monaghan J. M., Wydanie: 1Rok wyd: 2013Ilość stron: 220Format: 21,0 x 30,5 cmOprawa: twardaISBN: 978-83-7609-841-8

Cena 99,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku