DOSTAWA

Rodzaj przesyłki

Wartość zamówienia brutto

od 0 do 300 zł

od 300,01 zł

Odbiór własny

0 zł

0 zł

Przedpłata

DPD

16 zł

0 zł

Pocztex Kurier

20 zł

Pobranie

(wyłącznie do 3000 zł)

DPD

21 zł

5 zł

Pocztex Kurier

25 zł

 

PŁATNOŚCI

Klient ma możliwość zapłaty za zamówienia za pośrednictwem:
a) banku - przelew bankowy (przedpłata) na konto sklepu internetowego
b) serwisu Przelewy24 - szybki przelew bankowy / płatność kartą płatniczą / płatność BLIKa
c) firmy kurierskiej Pocztex Kurier/DPD - płatność przy odbiorze (pobranie) - max. do 3000 zł
d) osobiście: gotówka / karta płatnicza / BLIK/ płatność telefonem / talony Sodexo Pass

 

CZAS REALIZACJI

Zamówienia realizowane są w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy. Większość zamówień realizujemy w ciągu 24 – 48 godzin od momentu ich potwierdzenia i opłacenia. W przypadku płatności przelewem (przedpłaty) warunkiem realizacji zamówienia jest wcześniejsze otrzymanie zapłaty od Klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu przygotowania przesyłki  w przypadku produktów, których nie ma stanie lub na specjalne zamówienie – Klient zostanie o tym fakcie wcześniej poinformowany.

INFORMACJE O ZWROTACH

Klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od odbioru przesyłki, o czym ma obowiązek poinformować obsługę sklepu internetowego. Towar musi być zwrócony w stanie niezmienionym-nienoszącym śladów użytkowania i w oryginalnym opakowaniu firmowym. Wzór formularza „Odstąpienie od umowy” znajduje się pod adresem:  www.ambulans.com.pl/odstapienie.pdf . Klient zwraca produkty na własny koszt. W przypadku odstąpienia od umowy sklep  zwraca kwotę równą cenie zakupu towaru na konto bankowe podane w formularzu. Przed dokonaniem zwrotu należy powiadomić o tym fakcie sprzedawcę (e-mail: zamowienia@ambulans.com.pl , tel. 81 534-24-00, 81 444-88-35).

Produkty lecznicze i wyroby medyczne w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. nr 126, poz. 1381 z późniejszymi zmianami) nie podlegają zwrotowi. Sklep nie przyjmuje zwrotów sterylnego sprzętu jednorazowego użytku i wyrobów typu: igły, cewniki, wzierniki, opatrunki, pieluchomajtki oraz sprzętu typu: glukometry, osprzęt inhalatorów, kaczki, baseny oraz innych towarów, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

 

 

Śledź nas na Facebooku