• anty

Wszystkie bestsellery

Dostępy naczyniowe do dializ t.1-2 Przetoki tętniczo-żylne i cewniki dla celów dializoterapii

19991-1
Autor: (red.) Bojakowski Krzysztof
Wydanie: 1
Rok wyd: 2021
Ilość stron: 530
Format: 20,5 x 24,5 cm
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-200-6546-6
559,00 zł
491,92 zł
Brutto
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 559,00 zł
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis
Autorzy monografii to wybitni specjaliści różnych dziedzin medycyny z olbrzymim doświadczeniem problematyki dostępów dializacyjnych, co odzwierciedla wielospecjalistyczny, lekarsko-pielęgniarski zespół, zajmujący się chorym z przetoką lub cewnikiem dializacyjnym.
W książce przedstawiono aktualne i wyczerpujące, całościowe podejście do problemu dostępu naczyniowego z uwzględnieniem aktualnych zaleceń europejskich i amerykańskich towarzystw naukowych (European Society for Vascular Surgery z 2018 oraz National Kidney Foundation z 2019 roku). Omówiono między innymi: podstawy dializoterapii, badania przedoperacyjne, technikę znieczulenia oraz techniki poszczególnych zabiegów klasycznych i wewnątrznaczyniowych. Ponadto zasady: kontroli i monitorowania po zabiegach dostępów dializacyjnych, korzystania z przetok i cewników dializacyjnych, rozpoznawania i leczenia występujących powikłań, a także strategie dostępu naczyniowego, współczesne sposoby oceny wyników leczenia oraz przyszłość dostępów dializacyjnych.
Książka będzie źródłem wszechstronnej i wielospecjalistycznej wiedzy dla wszystkich członków zespołu zajmującego się pacjentami dializowanymi: chirurgów, nefrologów, anestezjologów, radiologów, pielęgniarek oraz lekarzy innych specjalności.
Szczegóły produktu
PZWL
19991-1
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku