Wszystkie bestsellery

Dermatologia interwencyjna

19751-1
Autor: (red.) Owczarczyk-Saczonek Agnieszka
Wydanie: 1
Rok wyd: 2021
Ilość stron: 372
Format: 16,5 c 23,5 cm
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7988-290-8
99,00 zł
Brutto
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Wydanie książki Dermatologia interwencyjna pod redakcją dr hab. n. med. Agnieszki Owczarczyk-Saczonek jest pierwszym podręcznikiem na polskim rynku wydawniczym poświęconym nagłym przypadkom chorób skóry, które mogą stanowić zagrożenie dla życia pacjenta.

Autorzy poszczególnych rozdziałów wykazali się dogłębną wiedzą prezentowanych zagadnień i pod okiem znakomitych praktyków stworzyli razem dzieło potrzebne w pracy nie tylko dla dermatologów zajmujących się pilnymi przypadkami w poradni i na dyżurze, lecz także dla lekarzy innych specjalności pracujących w ambulatoriach pomocy doraźnej oraz lekarzy rodzinnych.

Niewątpliwą zaletą tej publikacji jest dobrze i przystępnie przedstawiona diagnostyka różnicowa, podparta dużą liczbą zdjęć przypadków własnych, co w diagnostyce dermatologicznej jest szczególnie ważne. Każdy lekarz praktyk doceni przedstawione schematy leczenia „krok po kroku” uwzględniające postępowanie terapeutyczne również u dzieci i kobiet w ciąży. Przedstawiona wiedza jest dobrze uporządkowana, a autorzy przyjęli spójny schemat opisywania poszczególnych problemów, co zdecydowanie ułatwia ich przyswojenie.

Dermatologia interwencyjna to podręcznik o dużej wartości naukowej, dydaktycznej, praktycznej i edytorskiej, który powinien pojawić się na biurku każdego lekarza praktyka chcącego poszerzyć swoją wiedzę.

 
 

Szczegóły produktu
Termedia
19751-1
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku